Головна » 2022 » Січень » 20 » День сніговика
День сніговика

Сніговик – один з найулюбленіших символів зими. Тому 18 січня в багатьох країнах святкують Всесвітній день сніговика. Одна з легенд говорить про те, що сніговики – це янголи, а сніг – дар з неба. І наші зимові герої здатні передати Богові прохання до людей. Тому, коли зі снігу ліпимо сніговичка, можна шепотіти йому свої потаємні бажання. І хоч цьогорічна зима не дуже тішить нас снігом, та варто лише докласти трохи зусиль, і ви зможете створити цих  кумедних та милих героїв своїми руками.

Учні 7-А класу, учасники  військово-патріотичної гри «Сокіл» (рій «Патріот», виховник Вовкогон Л. В.) провели майстер-клас  «Сніговичок»  для учнів 3-А класу (рій  «Соколята», виховник Кузьменко Н.О.). Дітки дошкільного підрозділу ННВК № 16 «Престиж» (група «Капітошка») разом з вихователем Суярко Я.М. не тільки познайомилися з  історією походження Всесвітнього дня сніговика, а і створили власну виставку.  «Круто», коли нову цікаву іграшку можливо виготовити власноруч!

Переглядів: 122 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0