Головна » 2023 » Січень » 24 » День Обіймів
День Обіймів

Психологічна підтримка дуже важлива, особливо під час війни, коли поганих новин набагато більше, ніж  гарних. Тож учні ННВК № 16 "ПРЕСТИЖ"  створювали хороший настрій, обіймаючи своїх однокласників, учителів, вихователів, друзів, батьків.

Під час годин спілкування у 7-8 класах "Обійми як бумеранг - ти їх отримуєш одразу назад" підлітки ознайомилися з історією виникнення Міжнародного Дня обіймів, говорили про користь обіймів. Вихованці групи "Сонечко" дошкільного підрозділу вчилися робити компліменти, розповідали про тих, кого вони люблять.

Під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом. Вважається, що обійми зміцнюють імунітет, стимулюють центральну нервову систему, підвищують у крові рівень гемоглобіну, а також сприяють доброзичливим стосункам з іншими людьми.

Обіймаючи батьків - ми стаємо спокійними.

Обіймаючи коханих - ми стаємо щасливими.

Обіймаючи дітей - ми стаємо добрими.

Обіймаючи друзів - ми стаємо щирими.

Обіймаючи життя - ми стаємо мудрими.

Переглядів: 49 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0