Головна » 2017 » Травень » 10 » День Конституції Республіки Польща
День Конституції Республіки Польща

3 травня польський народ святкує День Конституції Республіка Польща. Це була перша письмова Конституція в Європі і друга у світі (після американської), ухвалена 3 травня 1791 року. Не тільки народ Польщі, але й поляки, що знаходяться поза межами країни, відзначають цей день.

Традиційно, у ННВК № 16 «Престиж» відбулося свято до Дня Конституції Республіки Польща. Члени євроклубу “Відкриті долоні” та учні 4-5 класів розповідали про заснування законів у Польщі, про конституцію 1791 року, читали вірші, співали патріотичні пісні. У святі брали участь представники польської діаспори у Ніжині на чолі з президентом спілки «Астер» Ф. Ф. Белінською, вчитель польської мови пані Луцина Ейма, завідуюча центральною бібліотекою міста О. Єкименко, адміністрація ННВК № 16, учні, вчителі та запрошені гості. Як завжди, свято пройшло у теплій та дружній атмосфері. Учні з нетерпінням чекають його продовження в університеті 11 травня, куди вже запрошені для участі у щорічному фестивалі польської культури.

Переглядів: 197 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0