Головна » 2019 » Вересень » 26 » День Європейських мов
День Європейських мов

Сьогодні, 26 вересня у ННВК № 16 «Престиж» відзначали Європейський день мов, святкування якого вже стало традиційним.

Напередодні свята всі класи виготовили змістовні стіннівки: «So many languages you know, so many times you a man», «A foreign language is a key to the world», «English is a new opportunity to success».

Розпочався день запальним флешмобом для учнів гімназії, який підготували активні учасниці Євроклубу «Відкриті долоні» Сердюк Вікторія та Кресан Софія. Школярі 5-х класів долучились до квесту «Європейські мови». Вони віталися, дякували та запитували один одного мовами, які вивчаються у нашому закладі.

Учні дізналися про традиції Британії, Німеччини, долучилися до відеоподорожі дивовижними містами Франції. А на завершення в кабінеті Євроінтеграції розширили свої знання про інші європейські країни та їх мови.

Керівник м/о вчителів іноземних мов Синяк Л. І.

Переглядів: 295 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0