Головна » 2020 » Листопад » 14 » День доброти та любові
День доброти та любові

13 листопада у багатьох країнах світу відзначається щорічний Всесвітній день доброти.
Доброта і любов –це інколи елементарні речі, такі як подяка, похвала, щира посмішка, добрі слова, вибачення. Це збагачує наше життя позитивними емоціями та корисними справами. Саме тому всі діти ННВК № 16 «Престиж» долучились до акції «Від щирого серця даруй доброту».

Дошкільнята відвідали захід «Подорож у містечко Доброти»,  який підготували  та провели  вихователі  Сокол О.В., Суярко Я.М.,  Куценко М.С..  Діти переглядали  мультфільми про добро,  перетворювали погані слова на хороші, робили тактильний масаж та пальчикову гімнастику.

В кожному класі молодшої та старшої школи класні керівники провели виховні години, присвячені темі добра. Учні  ділились своїми добрими вчинками, створювали подарунки для близьких, дарували посмішки та компліменти.

Творіть добро і лихо не спочине. Творіть добро, бо має бути так! Якщо ти добра від душі людина, добро добром повернеться хоч як…

Переглядів: 190 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0