Головна » 2022 » Січень » 22 » День Cоборності України
День Cоборності України

22 січня ми відзначаємо День Cоборності України. До річниці Акту Злуки українських земель учні 5-10 класів Ніжинського навчально-виховного комплексу №16 "Престиж" разом із вчителями говорили про єдність території, цінностей та взаємне духовне збагачення.

У партнерстві з КЗ Ніжинським міським молодіжним центром було проведено гру-вікторину "Be Ukraine" та виховний захід "Україна – країна єдності та миру". Разом із Сурковим В.М. учні 5-6 класів позмагалися у форматі брейн-рингу "Єдина країна". Учні старшої ланки об'єдналися у фото-флешмобі "Я люблю Соборну Україну" та долучилися до міського заходу біля пам'ятного знаку "Герої не вмирають", де створили живий "Ланцюг єдності".

Саме такі заходи  надихають та підвищують патріотичність, гідність духу школярів та створюють живі традиції, адже національна єдність є обов’язковою передумовою успішного спротиву зовнішній агресії.

Наша Україна – єдина та неподільна, сильна та незламна, творча та духовна держава. Слава Україні!

Переглядів: 130 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0