Головна » 2019 » Квітень » 11 » День цивільного захисту
День цивільного захисту

З метою практичної перевірки рівня підготовки школи з цивільного захисту, зменшення збитків і витрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів і пожеж, а також з метою перевірки та закріплення теоретичних знань, умінь і навичок з цивільного захисту та основ здоров’я, набутих учнями протягом навчального року, 11 квітня в ННВК №16 проведено День цивільного захисту.
У ході підготовки на засіданні штабу був складений план проведення Дня цивільного захисту.

У класних колективах було проведено виховні години з питань цивільної оборони, а також були відпрацьовані дії по сигналу «Увага всім!» та практичне заняття «Евакуація школи».

Проведені заходи показали практичну готовність учнів та колективу школи діяти за сигналами оповіщення Цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій.

Валентина Ільченко – керівник гуртка «Юний журналіст»

Переглядів: 245 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0