Головна » 2019 » Травень » 24 » Cвято Останнього дзвоника
Cвято Останнього дзвоника

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Для тих, хто цього року закінчує школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Останній дзвоник у школі – це водночас і перший дзвоник дорослого життя для кожного випускника.

Аби розділити радість сьогоднішнього свята завітали батьки та гості.

Прийшла привітати нашу шкільну родину і помічник Народного депутата України Кодоли О. М. голова ліги «Ділова жінка» Стратілат Т. М.

Тамара Михайлівна привітала випускників та повідомила, що виділено додаткові кошти на придбання обладнання для басейна нашого навчально-виховного комплексу у сумі 250 тис. грн. та 500 тис. грн.- для закупівлі спортивного інвентаря для шкіл міста.

Віримо, що всі побажання здійсняться і щасливою буде доля наших учнів та випускників, а Україна – мирною !

Заступник директора Солдатенко Т.І.

Переглядів: 272 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0