Головна » 2017 » Вересень » 23 » "Перлина конкурсу" у Міжнародному конкурсі учнівських та студентських наукових робіт "Мій рідний край"

Цьогріч відбувся ювілейний Міжнародний конкурс наукових робіт учнівської та студентської молоді «Мій рідний край», ініціатором та організатором якого вже 20-й рік поспіль є Громадська організація «Союз українок України». Конкурс «Мій рідний край» посідає надзвичайно важливе місце поміж багатьох наукових, культурно-мистецьких та освітніх конкурсів, які проводяться державними установами чи меценатами на регіональних та загальнодержавному рівнях.

Учні Ніжинського НВК № 16 «Престиж» (керівник – Нагорна Н.М.) вже утретє презентують свою дослідницькі напрацювання на розгляд журі та отримують найвищі нагороди – «Перлини конкурсу». Цього разу абсолютним переможцем у секції «Краєзнавче дослідження» стала Риженко Тетяна. Її наукова робота була високо поцінована докторкою історичних наук, професоркою Львівської академії мистецтв Оксаною Маланчук-Рибак. Окрім диплому з найвищою відзнакою Конкурсу Тетяна була нагороджена ювілейною медаллю «Союзу українок України». Доповненням урочистій церемонії, яка мала місце у Львівській ратуші, стали цікаві екскурсії давнім містом, відвідини музеїв та можливість поспілкуватися з високоінтелектуальною молоддю з усіх регіонів України.

Переглядів: 222 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0