Головна » 2019 » Травень » 30 » Чудовий початок канікул
Чудовий початок канікул

Закарпаття – чудовий край, де змішались різні культури, народи і традиції. Регіон межує одразу з чотирма державами – Польщею, Угорщиною, Румунією і Словаччиною. Саме тут вирішили розпочати літні канікули учні 7-а та 8-б класів ННВК№16 «Престиж» разом із класними керівниками Ільченко В. П. та Касьяновою В. І.

Закарпаття вражає своєї багатою історію, неймовірною природою, високими горами і гостинністю. П'ятикутний палац графів Шенборнів збудовано 1890 р. у дусі романтизму з елементами англійської архітектури не залишив байдужим нікого.

Озеро Синевир – одно із семи чудес світу. Воно неймовірної краси. Вода в озері, яке оточене горами і лісом, настільки чиста, що можна бачити дно.

Гірська річка витікає з берегів і викидає свої бризки далеко за дозволені їй межі. Не можливо передати усі емоції від рафтингу по Латориці.

Унікальні термальні води Берегова мають аналоги лише у віддалених куточках планети, таких, як Нова Зеландія чи Сахалін. Берегове – закарпатський Едем.

Кухня Закарпаття дуже різноманітна. Це пов'язано із тим, в якій місцевості ви опинились.

Побувавши хоч раз в Карпатах, ви назавжди закохаєтесь в цю дивовижну місцевість і забудете про Єгипет та Європу.

Переглядів: 251 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0