Головна » 2017 » Листопад » 29 » Cемінар учителів української мови та літератури
Cемінар учителів української мови та літератури

29 листопада 2017 року в ННВК №16 "Престиж" відбувся міський семінар учителів української мови та літератури на тему: "В океані рідного народу відкривай духовні острови".

Учасники семінару ознайомилися із презентанцією збірки "Виховуємо громадянина нової України", що була видана учителями української мови та літератури ННВК №16 "Престиж".

Педагоги взяли участь у тренінгу “Патріот”, а потім були запрошені у фойє 3 поверху на екскурсію “Мій рідний Ніжин”, яку підготували учні 7-х класів під керівництвом учителя Забіли Л.І.

Після цього учасники семінару відвідали відкритий урок у 5-А класі, який проводила Касьянова В. І. Учитель разом із п’ятикласниками досліджувала морально-етичні проблеми казки Г. Малик “Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії”. Урок проходив у формі уявної подорожі. Комп’ютерна презентація до заняття дуже зацікавила учнів, які активно працювали, відповідали, аналізували, інсценізували уривки з казки, складали лімерики, робили висновки.

Учитель Тимченко С. В. запросила педагогів на відкритий урок у 10 клас, на якому старшокласники вивчали новелу І. Франка “Сойчине крило”. Десятикласників не залишила байдужими історія кохання головних героїв твору. Учні представили інсценізацію уривка твору, виразно читали вірші, вчилися життя у великого майстра слова. Мультимедійна презентація активізувала роботу школярів, підтримувала їх увагу та зацікавленість.

У кінці уроку старшокласники під керівництвом учителя проводили паралелі із сучасністю, робили висновки для себе.

“Україно! Ти для мене диво!” - під таким девізом був проведений виховний захід, організований педагогами Градобик В. В., Зозулею Ю. В. та Ільченко В. П. Учасники семінару були захоплені виразним читанням віршів, іскрометними українськими танцями, мелодійними піснями, вишуканим гумором. Гості щиро дякували всім учителям ННВК №16 "Престиж" за організацією семінару.

Керівник м/о вчителів-словесників Кацалап С. М.

Переглядів: 283 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0