Головна » 2019 » Грудень » 20 » «Брами всі повідчиняю я Святому Миколаю»
«Брами всі повідчиняю я Святому Миколаю»

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Хто ж не знає про цього святого? Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких… стає чарівною казкою. Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається. З нетерпінням на нього чекають і діти і дорослі.

Святково вбрана зала в ННВК №16 «Престиж»…Сьогодні до учнів 5-10-х класів завітав Святий Миколай. За традицією він прийшов із подарунками. Роздаючи солодощі, він бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися.

Ще довго лунала пісня «Ой хто, хто Миколая любить», бринів веселий сміх щасливих дітей. Звернімося до Миколая Чудотворця із проханням допомогти нам жити в мирі й злагоді, любити свій народ, батьків та ближніх, добре вчитися, творчою працею примножувати добрі діла на благо України.

Щасти вам, любі діти !

Свято підготували та провели учні 7-а класу.

Класний керівник - Валентина Муквич.

Переглядів: 265 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0