Головна » 2018 » Вересень » 30 » Бібліотечний урок
Бібліотечний урок

2018 рік - це рік святкування 100-річчя від дня народження видатного українського педагога зі світовим ім'ям В. О. Сухомлинського.

28 вересня в ННВК № 16 "Престиж" відбувся бібліотечний урок "Людина починається з добра". Цей урок надовго запам'ятається учням 4-А класу. Діти читали оповідання письменника, дивились кінохроніку про життя В. Сухомлинського. Діти заздалегідь намалювали ілюстрації. Цей незвичайний захід був організований бібліотекарем гімназії Загацькою Н. В., вчителем 4-А класу Кузьменко Н. О. і  бібліотекарем міської дитячої бібліотеки філіал № 4 Іллічевою В..

Наприкінці уроку учні зробили власні висновки, що оповідання В. О. Сухомлинського вчать нас бути справжніми людьми, допомагати іншим, бути толерантними та вихованими.

Переглядів: 230 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0