Головна » 2022 » Листопад » 25 » Безпека на дорозі
Безпека на дорозі

Безпека на дорозі – дуже важлива тема, яку необхідно обговорити з дитиною.

Варто вчити та пам'ятати правила дорожнього руху  ще з дитинства. В зв’язку із погодними умовами та ситуацією в країні тема безпеки на дорозі особливо актуальна.

Учні та вчителі Ніжинського навчально-виховного комплексу №16 "Престиж" провели декаду під гаслом "Безпека дорожнього руху".

Учні 1-11 класів взяли участь у майстерні (під керівництвом Бутенко Світлани та Сунки Тетяни за сприяння НММЦ та Молодіжної ради Ніжинської ТГ ),  де виготовляли світловідбивачі (флікери) у формі  прапора та гербу України.

4-7-мі класи  стали учасниками Всеукраїнського  уроку "Дотримуйся правил". Школярі 4-Б класу (класний керівник Олійник С. С.) створили відео-пам'ятку "Безпека перебування на дорогах.

Основне завдання всіх: водіїв, пішоходів, пасажирів  - вивчення та чітке дотримання правил вуличного руху, адже це запорука збереження Вашого життя та здоров’я. Тож вивчайте правила та дотримуйтеся їх, аби  ніколи не стати учасниками ДТП!

Переглядів: 69 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0