Головна » 2018 » Грудень » 12 » Андріївські вечорниці
Андріївські вечорниці

Наближається одне із зимових свят - Андрія Первозванного.

Воно улюблене серед молоді. Це свято відзначають 13 грудня. В цей день молодь збиралася на вечорниці, щоб повеселитись, потанцювати, співати, а дівчата - пов'язати, повишивати, а ще поворожити на свою долю.

Проведення Андріївських вечорниць стало однією з традицій у ННВК №16 «Престиж». Людно й гамірно у актовій залі школи – всі хочуть побувати на наших вечорницях, які підготували учні 8-х класів, під керівництвом своїх класних керівників Касьянової В.І. та Риженко Л.В..

Зібралися в дружному тісному колі, щоб більше дізнатися про українські народні звичаї та обряди, щоб віддати їм шану. Андріївські вечорниці – це веселе й колоритне дійство, жарти й сміх, який охоплює не тільки молодь, а й усіх.

Ільченко В. П., вчитель зарубіжної літератури.

Переглядів: 292 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0