Головна » 2015 » Грудень » 13 » Андріївські вечорниці
Андріївські вечорниці

З-поміж найбільших зимових свят, мабуть, найвеселішим було й залишається свято Андрія - вечір на ніч проти тринадцятого грудня. Саме тоді, за українським звичаєм, молодь збиралася в одній хаті на Великих Вечорницях і влаштовувала там усілякі дійства.

Восьмикласники Ніжинської гімназії № 16 на чолі з класними керівниками Муквич В. І. та Тишкевич І. М. підготували справжнє свято: Андріївські вечорниці. Перед присутніми в актовій залі справді "ожила" одна із сторінок молодості наших матерів і бабусь. Головне, щоб ці традиції не пішли в забуття. Міцний наш рід, жива у ньому пам'ять про минуле. Учні закликали нас берегти цю прекрасну, невичерпну скарбницю, бо у ній розум, кмітливість, гумор, надія і світло завтрашнього дня.

Ми гуляли, веселились,

Усім весело було.

Вечорниці завершились

І, здається, все пройшло.

Ні, так просто не проходить,

В серці струночка бринить.

Про шкільні ці вечорниці

Спомин в серці буде жить!

Учениця 11 класу Сидорова Марина.

Переглядів: 227 | Додав: torya | Рейтинг: 5.0/1