Головна » 2015 » Грудень » 8 » Акція "16 днів без насильства"
Акція "16 днів без насильства"

Світовою громадськістю насильство визнано одним із ключових моментів, які ставлять людину в залежне становище, наносять величезну моральну шкоду суспільству і є перепоною на шляху подолання нерівності і дотримання людських прав. Без подолання цього соціально небезпечного явища неможливо створити умови для самореалізації людини, реалізації принципів рівних прав, свобод і можливостей кожного громадянина. За даними НАН України, 68% українок страждають від насильства в сім’ї, 20% з них зазнають тиранії постійно, і лише 2% жертв звертаються до суду. Багато з тих, хто страждає від насильства, не заявляють про пережите приниження через страх помсти, брак коштів для самостійного існування, емоційну залежність, турботу про дітей, побоювання, що до їхніх слів поставляться скептично або з недовірою.

Ніжинська гімназія №16 долучилася до проведення акції.

План заходів

1. Участь у волонтерській акції «Солдатські страви»
  2. Підготовка тематичних плакатів «За здоровий спосіб життя», «Толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих», «Права і обов’язки дитини»
  3. Конкурс малюнків «Світ без насильства»

Памятайте

• Працює «гаряча лінія» з питань запобігання насильству в сім’ї та захисту прав дітей: тел. 0-800-500-335 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) або 386 (безкоштовно з мобільного).
  • Якщо необхідно терміново припинити насильство, слід телефонувати 102.

Переглядів: 212 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0