Головна » 2019 » Листопад » 15 » 16 листопада – Міжнародний день толерантності
16 листопада – Міжнародний день толерантності

До Міжнародного дня толерантності, який світова спільнота відзначає 16 листопада, у ННВК №16 «Престиж» пройшов тиждень толерантності.

З 11 по 15 листопада школярі та дошкільнята брали участь у різноманітних заходах: група «Сонечко» за допомогою гри вивчала основи дружби; у групі «Капітошка» на занятті «На доброму серці тримається світ» вихованці вчилися бути добрими один до одного; учні 2- 4 класів вивчали що означає бути толерантним; на занятті «Піраміда толерантності» п’ятикласники вчилися не залишатися байдужими до почуттів оточуючих; учні 8А класу відвідали кіноурок «Толерантність у нашому житті».

Завершили тиждень толерантності учні 5Б класу з інклюзивною формою навчання відеозверненням, у якому закликали до миру, єдності та поваги один до одного.

Відео можна подивитись за посиланням.

Психологічна служба.

Переглядів: 225 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0