Головна » 2018 » Листопад » 30 » 16 днів проти насилля
16 днів проти насилля

З 26 листопада 2018 року у ННВК №16 «Престиж» стартувала щорічна акція «16 днів проти насилля» під девізом «Від миру в родині – до миру в країні». Міжнародна акція розпочалась зі створення стіни добра «Наші долоньки – проти насильства» та «Сім чудес життя», де учні 8- А та 8-Б класів на маленьких дитячих долоньках писали звернення до оточуючих з побажання миру, добра, радості, терпіння,розуміння та закликали всіх бути добрішими, коли це можливо, а це можливо ЗАВЖДИ.

Активно долучилися до акції учні 2-4 класів, які своїми чудовими малюнками «Щаслива родина» прикрасили вестибюль школи.

На засіданні шкільного самоврядування, за ініціативи Президента країни «Добра» Костюченка Н. була розроблена абетка безпеки «Знай! Розумій! Дій!», де лідери класів розібрали небезпечні ситуації для дітей і відповідно напрацювали правила як поводитися, куди звертатися по допомогу у випадку насильства.

А непосидючі шестикласники напрацьовували навички ефективної взаємодії на годині спілкування «Дружба. Де вона починається?», а от учні 7-Б класу на занятті з елементом тренінгу «Гідна поведінка» будували культуру миру.

Перший тиждень акції завершився веселою перервою для учнів 1-4 класів. Далі буде…

Психологічна служба.

Переглядів: 277 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0