Головна » 2017 » Грудень » 12 » 10 грудня – Міжнародний День захисту прав людини
10 грудня – Міжнародний День захисту прав людини

З 4 по 10 грудня 2017р. в рамках Всеукраїнського тижня права в Ніжинському навчально-виховному комплексі № 16 «Престиж» були проведені заходи, які направлені на виховання правової культури учнів. Учні ННВК прийняли участь в I Міському турнірі юних правознавців, в кожному класі були проведені тематичні уроки на правову тематику, зустріч з представниками соціальних служб та ювенальної поліції. Вчителями правознавства Геймал Т. В. та Нагорною Н. М. були організовані тематична виставка, практикум та тренінги учнів, жваво пройшла дискусія по питанню гендерної рівності в Україні. Учнями 5-Б класу була проведена загальношкільна лінійка «Наші права – щасливе майбутнє», на якій висвітлені основні етапи становлення системи права в світі та нерозривний зв'язок прав та обов'язків людини.

Переглядів: 193 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0