Головна » 2021 » Листопад » 12 » Всесвітній День Доброти
Всесвітній День Доброти

Добро – універсальна мова, завдяки якій люди з різних куточків планети можуть порозумітися одне з одним.

Робити добрі справи можна цілими компаніями, разом із друзями, батьками та однокласниками. Так навіть цікавіше!
Сьогодні, 12 листопада, у Всесвітній День Доброти, учні 3-А класу Ніжинського навчально-виховного комплексу №16 «Престиж» (кл. керівник Кузьменко Н. О.) разом зі шкільним бібліотекарем та учнівським самоврядуванням завітали в гості до вихованців дошкільного підрозділу (вихователі Колесник А.О., Сокол О. В.). Малюки отримали в  дарунок  іграшки, книжки, пазли та розмальовки.

В цей похмурий день кожен міг взяти для себе частинку щастя, тепла та любові. Окрилені добротою, діти готові були ділитися своїм гарним настроєм з усіма оточуючими.

Творіть добро і ви неодмінно відчуєте вдячність того, хто цього справді потребує!

Педагог-організатор Сунка Т. С.

Переглядів: 157 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0