Головна » 2021 » Листопад » 5 » Маленькі дослідники
Маленькі дослідники

Сьогодні, 5 листопада, дошкільний підрозділ ННВК № 16 «Престиж» перетворився на   стем-лабораторію. Експериментування є найбільш успішним шляхом ознайомлення дітей з  навколишнім середовищем.  Вихователі Сокол О.В. та Колесник А.С. вдало  поєднали пошуково –дослідницьку діяльність та SТRЕАМ-освіту — новий інтеграційний підхід до розвитку, виховання та навчання дітей. Дошкільнята провели досліди з водою, повітрям, піском та папером.

Маленькі дослідники порівнювали папір за кольором, товщиною та  вагою. Під час експериментів діти з’ясували, що папір намокає, рветься, ріжеться, клеїться та горить. Граючи в гру «Ліс», навчилися раціонально використовувати природні ресурси,  провели дослід, під час якого навчилися робити папір з макулатури.

Малюки були задоволені та чекають  нових  зустрічей в стем-лабораторії.

Вихователі Сокол О. В., Колесник А. С.

Переглядів: 150 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0