Головна » 2018 » Березень » 14 » Виставка "Книжки-малютки"
Виставка "Книжки-малютки"

12 березня 2018 року в ННВК № 16 “Престиж” пройшла виставка “Книжки-малютки”. Цей незвичайний захід відбувся за ініціативи бібліотекаря Загацької Н.В. Учня 1-5 класів разом з батьками і самі зробили незвичайні книжки, оформили їх дуже гарно, яскраво.

У виставці взяли участь 40 учнів. Найкращими були Коваленко Павло 2-Б кл. казка “Телятко та лисиця”. Учениці 4-А класу Данильченко Марина та Макогон Настя написали два твори: “Казки та картинки від Насті та Маринки”. Перша казка “Літо в зимку” і друга “Як з'явилася Антарктида”. Дуже гарна робота була в Завгородньої Зарини 2-Б кл. - казка “Хмаринка”. Дякуємо всім батькам, учням, вчителям, які роблять такі гарні “Книжки-малютки”. Всіх учасників та переможців цього конкурсу будуть нагороджені грамотами на бібліотечній лінійці.

Переглядів: 263 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0