Головна » 2023 » Березень » 31 » Театральний тиждень в дошкільному підрозділі
Театральний тиждень в дошкільному підрозділі

Тиждень з 27  по 31 березня у дошкільному підрозділі ННВК № 16 «Престиж» був присвячений театральному мистецтву.

Театр близький та зрозумілий дітям, адже в його основі лежить гра. В групі «Сонечко» (вихователі Сокол О.В., Колесник А. С.) протягом тижня були проведені сюжетно – рольові ігри: «Що беремо із собою в театр», «Що є в театрі?», «Поведінка в театрі», «Ми прийшли до театру»,  «Ми – артисти!». Готуючись до вистави, малюки виготовили театральні маски, проявляючи свою творчість та фантазію.

Група "Капітошка" теж поринула в чарівний світ мистецтва. Діти познайомилися з різними видами театру та театральними професіями. Також дошкільнята отримали багато позитивних емоцій, виконуючи ролі улюблених казкових героїв.

Переглядів: 64 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0