Головна » 2020 » Червень » 2 » Підсумки інтернет-олімпіади
Підсумки інтернет-олімпіади

Звісно, дистанційне навчання стало викликом для всіх: вчителів, учнів і батьків. Але наші діти стали більш самостійними, цілеспрямованими і свідомими. Майже кожен зрозумів, що успіх у навчанні залежить від особистих зусиль, старанності та вміння організувати свій час. Крім того, багато учнів показали себе як креативні  особистості, взявши участь у різноманітних творчих конкурсах та Інтернет - олімпіадах.

Ось і учні 5-7 класів ННВК № 16 «Престиж» взяли участь у Інтернет - Олімпіаді з німецької мови в рамках проекту "На урок". Учасниками стали 20 учнів закладу. Серед них диплом 1 ступеня отримали: Булгаков Даниїл ( учень 5А класу) та Боришкевич Катерина ( учениця 7А класу); дипломи 2 ступеня:  Рашко Вікторія (учениця 5Б класу) та Коломієць Кароліна ( учениця 5Б класу). Радості дітей не було меж!

Вчитель німецької мови Кивенко І. П.

Переглядів: 287 | Додав: torya | Рейтинг: 5.0/1