Головна » 2023 » Березень » 27 » Перший день весняних канікул
Перший день весняних канікул

Перший день весняних канікул в ННВК № 16 «Престиж» виявився напрочуд цікавим та насиченим. Для дітей 1-4 класів благодійна організація «Карітас» влаштувала справжнє свято. В актовому залі працювали аніматори, які розважили малечу мильними кульками та міні-виставою із залученням казкових персонажів. Після вистави всі бажаючі змогли відвідати майстер-клас по виготовленню слайсів.

Поки молодші школярі розважались, педагоги  та технічні працівники плідно попрацювали в рамках місячника благоустрою Ніжинської територіальної громади. В цьому році до весняної толоки долучились учні старших класів, які розпочали місячник 16 березня. З чистими думками та у чистому закладі наближаємо перемогу нашої країни!

Переглядів: 60 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0