Головна » 2021 » Травень » 9 » День пам’яті та примирення
День пам’яті та примирення

8–9 травня  2021 року Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і відзначає 76-ту річницю перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні.

Згадуючи загиблих,  учні 4-А класу ННВК №16 «Престиж» (класний керівник Шафрай Т. І) взяли участь у флешмобі «Голуб миру».  Для учнів 4-Б класу (класний керівник Петруша Л. В.) був проведений виховний захід «Пам’ятаємо – не забуваємо».

Хвилиною мовчання школярі висловили повагу усім воїнам, загиблим в роки Другої світової війни. Також учні власноруч створили паперових голубів та навчились виготовляти мак – квітку, що стала символом жертв нацизму. Як зробити мак пам’яті, ви можете дізнатись, переглянувши майтер-клас вчителя трудового навчання Лісогор Ніни Миколаївни.

Війна… Пекуча рана, яка досі болить. Усі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у пам’яті вдячних нащадків, і спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.

Пам’ятаємо, не забуваємо...

Переглядів: 195 | Додав: torya | Рейтинг: 5.0/1